LED DIMMABLE COB BASE 18W, 4000K, 60ᴼ, METAL RING
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 18W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 2000lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:62/H:51 |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED COB |
| Típus : | Keret |
| Az anyag típusa : | Alumínium/PC |
| Garancia : | 4+1 |
| Modell : | M6215 |
| Dimmerek : | Igen |
| Sugárzási szög : | 60ᴼ |
| Luminous efficiency : | 102lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
EL-146 AMBIENT LIGHT 3W 4000K CREE WITH SENSOR BL
Cikkszám:92EL1460340-BL
Rendelhető 2-5 nap
15.657 Ft
EL-146 AMBIENT LIGHT 3W 4000K CREE WITH SENSOR WH
Cikkszám:92EL1460340-WH
Rendelhető 2-5 nap
15.657 Ft
SA-045/4 SPOT LÁMPATEST 4XGU5.3 NÉGYZET FEHÉR/FEHÉR
Cikkszám:92045S4-WHFR
Rendelhető 2-5 nap
16.687 Ft
SA-045/4 SPOT LÁMPATEST 4XGU5.3 NÉGYZET FEKETE/FEHÉR
Cikkszám:92045S4-BLFR
Rendelhető 2-5 nap
16.687 Ft
