LED DOWN LIGHT 18W, 4000K, 60° DEEP SQUARE DIMMABLE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 18W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 2000lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:90/W:90/H:53 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | COB LED |
| Csavarnyílás átmérője : | 80x83 mm |
| Típus : | Set (base+frame) |
| Az anyag típusa : | Alumínium + PC |
| Garancia : | 4+1 |
| Modell : | M6215+A6215 |
| Alak : | Szögletes |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | Igen |
| Sugárzási szög : | 60° |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED DOWN LIGHT 18W, 4000K, 36° DEEP SQUARE DIMMABLE
Cikkszám:92M6215W366215
Rendelhető 2-5 nap
15.161 Ft
LED KIEMELŐVILÁGÍTÁS QUAD312 12W 3XE27 2700K SÖTÉT SZÜRKE
Cikkszám:92Q31227DGR
Rendelhető 2-5 nap
15.082 Ft
LED DOWN LIGHT 18W, 4000K, 60° PIN-HOLE DIMMABLE
Cikkszám:92M6215W606255
Rendelhető 2-5 nap
14.982 Ft
LED DOWN LIGHT 18W, 4000K, 36° PIN-HOLE DIMMABLE
Cikkszám:92M6215W366255
Rendelhető 2-5 nap
14.982 Ft
