LED DOWNLIGH TS1540 15W, 240V, 4000K, 60ᴼ, WHITE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Névleges feszültség : | 240V |
| Teljesítmény : | 15W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 1275lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:115/H:70/D1:95 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Típus : | Kis mélysugárzók |
| Az anyag típusa : | Alumínium/PC |
| Garancia : | 4+1 |
| *Megjegyzés : | Short circuit protection |
| Modell : | TS1540 |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 60ᴼ |
| Luminous efficiency : | 85lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
EL-6453 LED DOWNLIGHT ВМ 12W 4000K 38° HONEY NET
Cikkszám:92EL64531240-WH
Rendelhető 2-5 nap
10.837 Ft
EL-6453 LED DOWNLIGHT ВМ 12W 3000K 38° HONEY NET
Cikkszám:92EL64531230-WH
Rendelhető 2-5 nap
10.837 Ft
