LED FALI LÁMPA KEREK 2X5W 4000K IP54 FEHÉR
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP54 |
| Teljesítmény : | 10W |
| Fényáram : | 900lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:130/W:110/H:100 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+2 |
| Luminous efficiency : | 90lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
SAM FALI LÁMPA 1XE27 SZATÉN NIKKEL FEHÉR SWITCH L340MM
Cikkszám:955SAM1W-SN
Rendelhető 2-5 nap
11.580 Ft
