LED BULB STICK T45 15W E27 230V 4000K; 100lm/W
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 15W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000-4300 |
| Foglalat : | E27 |
| Fényáram : | 1500lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Fényforrás színe : | White |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:140/D:45 |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | LED STICK |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 180° |
| Luminous efficiency : | 90lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED IZZÓ KÖRTE A67 SMD2835 12W E27 230V MELEG FEHÉR SZABÁLYOZHATÓ FÉNYEREJŰ
Cikkszám:99LED581
Rendelhető 2-5 nap
2.163 Ft
LED IZZÓ KÖRTE A67 SMD2835 12W E27 230V FEHÉR SZABÁLYOZHATÓ FÉNYEREJŰ
Cikkszám:99LED582
Rendelhető 2-5 nap
2.163 Ft
