LED KIEMELŐVILÁGÍTÁS QUAD312 12W 3XE27 2700K FEHÉR
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP20 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 45W |
| Színhőmérséklet (K) : | 2700 |
| Foglalat : | E27 |
| Fényáram : | 3825lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:490/W:190/H:145 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED PAR30 |
| Fényforrások száma : | 3 |
| Típus : | Nagy mélysugárzók |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | QUAD |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Luminous efficiency : | 85lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
SA-045/4 SPOT LÁMPATEST 4XGU5.3 NÉGYZET FEKETE/FEHÉR
Cikkszám:92045S4-BLFR
Rendelhető 2-5 nap
16.687 Ft
SA-045/4 SPOT LÁMPATEST 4XGU5.3 NÉGYZET FEHÉR/FEHÉR
Cikkszám:92045S4-WHFR
Rendelhető 2-5 nap
16.687 Ft
EL-146 AMBIENT LIGHT 3W 4000K CREE WITH SENSOR BL
Cikkszám:92EL1460340-BL
Rendelhető 2-5 nap
15.657 Ft
EL-146 AMBIENT LIGHT 3W 4000K CREE WITH SENSOR WH
Cikkszám:92EL1460340-WH
Rendelhető 2-5 nap
15.657 Ft
