LED KIEMELŐVILÁGÍTÁS QUAD412 12W 4XE27 2700K FEHÉR
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP20 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 60W |
| Színhőmérséklet (K) : | 2700 |
| Foglalat : | E27 |
| Fényáram : | 5100lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:340/W:340/H:145 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED PAR30 |
| Fényforrások száma : | 4 |
| Típus : | Nagy mélysugárzók |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | QUAD |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Luminous efficiency : | 85lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED KIEMELŐVILÁGÍTÁS QUAD412 12W 4XE27 2700K SÖTÉT SZÜRKE
Cikkszám:92Q41227DGR
Rendelhető 2-5 nap
22.969 Ft
EL-6227 RECESSED ROUND LED DOWNLIGHT 12W 3000K+EM
Cikkszám:92EL62271230-WHE
Rendelhető 2-5 nap
22.797 Ft
EL-6227 RECESSED ROUND LED DOWNLIGHT 12W 4000K+EM
Cikkszám:92EL62271240-WHE
Rendelhető 2-5 nap
22.797 Ft
EL-6226 RECESSED SQUARE LED DOWNLIGHT 12W 3000K+EM
Cikkszám:92EL62261230-WHE
Rendelhető 2-5 nap
23.701 Ft
EL-6226 RECESSED SQUARE LED DOWNLIGHT 12W 4000K+EM
Cikkszám:92EL62261240-WHE
Rendelhető 2-5 nap
23.701 Ft
LED DOWNLIGH TS0940 9W, 240V, 4000K, 60ᴼ, IP44, WHITE+ EMERGANCY KIT
Cikkszám:92TS0940-WHE
Rendelhető 2-5 nap
23.965 Ft
