LED IZZÓ SZABÁLYOZHATÓ FÉNYEREJŰ SMD2835 6W 120˚ GU10 230V MELEG FEHÉR
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 6.5W |
| Színhőmérséklet (K) : | 2700-3000 |
| Foglalat : | GU10 |
| Fényáram : | 585lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Fényforrás színe : | Meleg fehér |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:53/D:50 |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | LEDSMD |
| Dimmerek : | Yes |
| Sugárzási szög : | 120° |
| Luminous efficiency : | 90lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED IZZÓ SZABÁLYOZHATÓ FÉNYEREJŰ SMD2835 6W 120˚ GU10 230V FEHÉR
Cikkszám:99LED731
Raktáron
1.834 Ft
