LED LÁMPATEST RINGS 35W 4000K D600 FAKETE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 35W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 3500lmlm |
| Átlagos élettartam : | 20000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:600/H:25 |
| Test színe : | Fekete |
| Garancia : | 3+2 |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Sugárzási szög : | 90° |
| Luminous efficiency : | 100lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
ZUMA LINE LED WALL LAMP CONSTELLATION A0563-04H-S8
Cikkszám:003064-026348
Rendelhető 2-5 nap
107.951 Ft
ZUMA LINE LED CEILING LAMP AURA FM2201001-470 24W
Cikkszám:003064-027924
Rendelhető 2-5 nap
92.808 Ft
Mundo LED csillár 40/60cm 36W arany 3CCT távirányítóval
Cikkszám:XD-LK136G
Rendelhető 2-5 nap
92.400 Ft
