LED MÁGNESES LINEÁR SPOT FÜGGŐLÁMPA MINI 48V 15W 3000K
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP20 |
| Teljesítmény : | 15W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000 |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:200/H:45 |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED COB |
| Bemeneti feszültség : | 48V |
| Típus : | Hanging |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | MINI |
| Szerelési módszer : | On track rail for magnetic fixture |
| Sugárzási szög : | 38° |
| Luminous efficiency : | 126lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED MÁGNESES LINEÁR SPOT FÜGGŐLÁMPA M21 PLB 48V 12W 3000K
Cikkszám:93M21PLB1030-BL
Rendelhető 2-5 nap
27.605 Ft
LED MÁGNESES LINEÁR SPOT FÜGGŐLÁMPA M21 PLB 48V 12W 4000K
Cikkszám:93M21PLB1040-BL
Rendelhető 2-5 nap
27.605 Ft
LED MÁGNESES LINEÁR SPOT VILÁGÍTÁS M21 TLB 48V 12W 3000K
Cikkszám:93M21TLB1030-BL
Rendelhető 2-5 nap
27.605 Ft
LED MÁGNESES LINEÁR SPOT VILÁGÍTÁS M21 TLB 48V 12W 4000K
Cikkszám:93M21TLB1040-BL
Rendelhető 2-5 nap
27.605 Ft
LED MÁGNESES LINEÁR SPOT VILÁGÍTÁS M20 TL 48V 16W 3000K
Cikkszám:93M20TL1630-BL
Rendelhető 2-5 nap
22.558 Ft
LED MÁGNESES LINEÁR SPOT VILÁGÍTÁS M20 FL 48V 30W 3000K
Cikkszám:93M20FL3030-BL
Rendelhető 2-5 nap
22.311 Ft
LED MÁGNESES LINEÁR SPOT VILÁGÍTÁS M20 FL 48V 30W 4000K
Cikkszám:93M20FL3040-BL
Rendelhető 2-5 nap
22.311 Ft
