LED MÁGNESES LINEÁR SPOT VILÁGÍTÁS M20 FGL 48V 12W 3000K
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 12W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000K |
| Fényáram : | 870lmlm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L226/:W22/:H55 |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | SMD3030 |
| Bemeneti feszültség : | 48V |
| Típus : | Folding |
| Az anyag típusa : | Fém |
| Modell : | M20 FGL |
| Szerelési módszer : | On track rail for magnetic fixture |
| Sugárzási szög : | 36° |
| Luminous efficiency : | 73lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED MÁGNESES LINEÁR SPOT VILÁGÍTÁS M20 FFL 48V 12W 3000K
Cikkszám:93M20FFL1230-BL
Rendelhető 2-5 nap
20.189 Ft
LED MÁGNESES LINEÁR SPOT VILÁGÍTÁS M20 FFL 48V 12W 4000K
Cikkszám:93M20FFL1240-BL
Rendelhető 2-5 nap
20.189 Ft
LED MÁGNESES LINEÁR SPOT VILÁGÍTÁS M20 FGL 48V 12W 4000K
Cikkszám:93M20FGL1240-BL
Rendelhető 2-5 nap
20.189 Ft
MR2OM2 MÁGNESES SÍNSÍN 4P. FELÜLETRE SZERELHETŐ 2m
Cikkszám:93MR2OM2-BL
Rendelhető 2-5 nap
18.953 Ft
T-TÍPUSÚ CSATLAKOZÓ MÁGNESES SÍNRENDSZERŰ VILÁGÍTÁSHOZ, FELÜLETRE SZERELHETŐ
Cikkszám:93MA013
Rendelhető 2-5 nap
18.843 Ft
MR3BM2 MÁGNESES SÍNSÍN 4P. SÜLLYESZTETT RÖGZÍTÉSŰ 2M
Cikkszám:93MR3BM2-BL
Rendelhető 2-5 nap
21.632 Ft
MR2BM2 MÁGNESES SÍNSÍN 4P. SÜLLYESZTETT RÖGZÍTÉSŰ 2M
Cikkszám:93MR2BM2-BL
Rendelhető 2-5 nap
22.043 Ft
LED MÁGNESES LINEÁR SPOT VILÁGÍTÁS M20 TL 48V 12W 3000K
Cikkszám:93M20TL1230-BL
Rendelhető 2-5 nap
18.129 Ft
