LED MENNYEZETI LÁMPA 15W 4000K IP54 FEHÉR
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP54 |
| Teljesítmény : | 15W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 1350lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:175/W:52/H:175 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Az anyag típusa : | Polikarbonát |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | BULKHEAD |
| Luminous efficiency : | 90lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED-es fali/mennyezeti lámpa, kerek, levehető fekete ráccsal, 15 W RCC 15 LED/BK
Cikkszám:SOMOGYI-5999084950989
Raktáron
3.890 Ft
