MENNYEZETI LED LÁMPA D160MM 9W 4000K 12V
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 12V |
| Teljesítmény : | 9W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 900lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Fényforrás színe : | Fehér |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:160/H:27 |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | LED MODUL FOR CELLING LAMP |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 120° |
| Luminous efficiency : | 100lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
