LED PANEL 22W 595X595X34 4000K RECESSED HIGH EFF.+
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Teljesítmény : | 22W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 3960lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:595/W:595/H:34 |
| Test színe : | White |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SANAN |
| Az anyag típusa : | Steel/Aluminum |
| Garancia : | 4+1 |
| Szerelési módszer : | Recessed |
| Luminous efficiency : | 180lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED PANEL 30W 595X595X35 6400K RECESSED HIGH EFFICIENCY+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92PANEL023CWE
Rendelhető 2-5 nap
37.167 Ft
LED PANEL 48W 4000K 295x1195mm IP44 FEHÉR KERET +INVERTERREL
Cikkszám:92PANEL021WIP44E
Rendelhető 2-5 nap
37.074 Ft
GIPSZKARTON LED PANEL 40W 6400K 595x595mm FEHÉR +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:92PANEL030CWNE
Rendelhető 2-5 nap
37.018 Ft
GIPSZKARTON LED PANEL 40W 4000K 595x595mm FEHÉR +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:92PANEL030WNE
Rendelhető 2-5 nap
37.018 Ft
LED PANEL 36W 4000-4300K 595X295mm FEHÉR KERET IP44+INVERTERREL
Cikkszám:92PANEL013WIP44E
Rendelhető 2-5 nap
36.741 Ft
GIPSZKARTON LED PANEL 48W 6400K 595x595mm FEHÉR+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:92PANEL030CWE
Rendelhető 2-5 nap
36.654 Ft
