LED PANEL 30W 595X595X35 6400K RECESSED HIGH EFFICIENCY+EMERGENCY KIT
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 30W |
| Színhőmérséklet (K) : | 6400 |
| Fényáram : | 4200lmlm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | Elmark |
| Méretek (mm) : | 595x595x35 |
| Test színe : | Fehér |
| Az anyag típusa : | Fém/PS |
| Garancia : | 4+1 |
| *Megjegyzés : | +PANIK BLOKOM |
| Alak : | Szögletes |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Driver included : | Igen |
| Luminous efficiency : | 140lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED PANEL 48W 4000K 295x1195mm IP44 FEHÉR KERET +INVERTERREL
Cikkszám:92PANEL021WIP44E
Rendelhető 2-5 nap
37.074 Ft
GIPSZKARTON LED PANEL 40W 4000K 595x595mm FEHÉR +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:92PANEL030WNE
Rendelhető 2-5 nap
37.018 Ft
GIPSZKARTON LED PANEL 40W 6400K 595x595mm FEHÉR +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:92PANEL030CWNE
Rendelhető 2-5 nap
37.018 Ft
LED PANEL 36W 4000-4300K 595X295mm FEHÉR KERET IP44+INVERTERREL
Cikkszám:92PANEL013WIP44E
Rendelhető 2-5 nap
36.741 Ft
GIPSZKARTON LED PANEL 48W 6400K 595x595mm FEHÉR+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:92PANEL030CWE
Rendelhető 2-5 nap
36.654 Ft
GIPSZKARTON LED PANEL 48W 4000K 595x595mm FEHÉR+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:92PANEL030WE
Rendelhető 2-5 nap
36.654 Ft
