LED PANEL 48W 4000K 295X1195MM UGR<19 IP54 +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP54 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 48W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:1195/W:295/H:30 |
| Garancia : | 4+1 |
| Unified Glare Rating (UGR) : | UGR < 19 |
| Luminous efficiency : | 110lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED PANEL 48W 6400K 295X1195MM UGR<19 IP54 +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:92PANEL029CW54E
Rendelhető 2-5 nap
34.850 Ft
LED PANEL FOR DRYWALL 48W 6400K 595x595mm IP44+EM
Cikkszám:92PANEL030CWIP44E
Rendelhető 2-5 nap
35.045 Ft
LED PANEL 48W 6400K 595x595mm IP44 FEHÉR KERET +INVERTERREL
Cikkszám:92PANEL020CWIP44E
Rendelhető 2-5 nap
34.111 Ft
LED PANEL 48W 4000K 595x595mm IP44 FEHÉR KERET +INVERTERREL
Cikkszám:92PANEL020WIP44E
Rendelhető 2-5 nap
34.111 Ft
