LED PANEL KEREK 21W 2700K-3000K SZATÉN NIKKEL Ф235MM
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 21W |
| Színhőmérséklet (K) : | 2700-3000 |
| Fényáram : | 1680lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:225/D1:205/H:21 |
| Test színe : | Szatén nikkel |
| Alak : | Round |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED PANEL KEREK 21W 4000K SZABÁLYOZHATÓ SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ
Cikkszám:99LED617D
Rendelhető 2-5 nap
5.651 Ft
