LED PANEL KEREK 21W 4000K SZABÁLYOZHATÓ SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 21W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 1680lmlm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Méretek (mm) : | D:225/H:21/D1:205 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+2 |
| *Megjegyzés : | +PANIK BLOKOM |
| Alak : | Kerek |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Driver included : | Igen |
| Sugárzási szög : | 120° |
| Luminous efficiency : | 80lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED PANEL 36W 4000-4300K 595X295mm FEHÉR KERET IP44
Cikkszám:92PANEL013WIP44
Rendelhető 2-5 nap
18.526 Ft
LED PANEL 36W 4000K-4300K 595/295 WHITE FRAME IP44
Cikkszám:92PANEL013WIP54
Rendelhető 2-5 nap
18.611 Ft
STELLAR LED PANEL KEREK 6W 4000K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99XLED609E
Rendelhető 2-5 nap
18.351 Ft
STELLAR LED PANEL KEREK 6W 2700K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99XLED610E
Rendelhető 2-5 nap
18.351 Ft
STELLAR LED PANEL KEREK 6W 6500K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99XLED609CWE
Rendelhető 2-5 nap
18.351 Ft
GIPSZKARTON LED PANEL 40W 6400K 595x595mm FEHÉR
Cikkszám:92PANEL030CWNEW
Rendelhető 2-5 nap
18.335 Ft
GIPSZKARTON LED PANEL 40W 4000K 595x595mm FEHÉR
Cikkszám:92PANEL030WNEW
Rendelhető 2-5 nap
18.335 Ft
LED panel 50W 4000K 6100lm IP44 60x60
Cikkszám:FAMA-5900280967107-C72BLS0665004KW
Rendelhető 2-5 nap
18.334 Ft
