LED PANEL KEREK 24W 4000K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 24W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Méretek (mm) : | D:296/H:13/D1:275 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 2+0 |
| *Megjegyzés : | +PANIK BLOKOM |
| Alak : | Kerek |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Driver included : | Igen |
| Sugárzási szög : | 120° |
| Luminous efficiency : | 79lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED panel falon kívüli 40W 4000lm 4000K 60x60cm IP20
Cikkszám:FAMA-5900280931726-C72BLK0664004KW
Rendelhető 2-5 nap
13.969 Ft
LED PANEL 40W 6500K 595x595mm WHITE FRAME IP54
Cikkszám:92PANEL032CWIP54
Rendelhető 2-5 nap
13.901 Ft
LED PANEL 40W 4000K 595x595mm WHITE FRAME IP54
Cikkszám:92PANEL032WIP54
Rendelhető 2-5 nap
13.901 Ft
LED PANEL KEREK 24W 2700K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99LED974WWE
Rendelhető 2-5 nap
13.689 Ft
