LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ S77 24W 4000K 600MM SZÜRKE+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 24W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 2280lmlm |
| Átlagos élettartam : | 20000h |
| Méretek (mm) : | L:600/H:100/W:77 |
| Test színe : | Szürke |
| Garancia : | 3+2 |
| *Megjegyzés : | +INVERTERREL |
| Modell : | S77 |
| Alak : | Négyszögletes |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Sugárzási szög : | 90° |
| Luminous efficiency : | 95lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ S77 24W 4000K 600MM FEHÉR+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99OM604024-WHE
Rendelhető 2-5 nap
49.318 Ft
LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ S48 32W 4000K 1500MM SZÜRKE
Cikkszám:99SM1504032-GR
Rendelhető 2-5 nap
48.859 Ft
ULTRA THIN LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ S36 50W 4000K FEKETE
Cikkszám:99SM36S4050-BL
Rendelhető 2-5 nap
48.118 Ft
HIGH POWER LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ S48 50W 4000K SZÜRKE
Cikkszám:99SM1504050-GR
Rendelhető 2-5 nap
51.307 Ft
HIGH POWER LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ S48 50W 4000K FEKETE
Cikkszám:99SM1504050-BL
Rendelhető 2-5 nap
51.307 Ft
HIGH POWER LED PROFIL FELÜLETRE SZERELHETŐ S48 50W 4000K FEHÉR
Cikkszám:99SM1504050-WH
Rendelhető 2-5 nap
51.307 Ft
HIGH POWER LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S48 40W 4000K FEKETE+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99FM1204040-BLE
Rendelhető 2-5 nap
53.202 Ft
HIGH POWER LED PROFIL SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ S48 40W 4000K SZÜRKE+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:99FM1204040-GRE
Rendelhető 2-5 nap
53.202 Ft
