LED SPOT LIGHT 5W 230V 4000K WHITE IP65
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 5W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 350lmlm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:72/H:80 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Csavarnyílás átmérője : | 62 mm |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+0 |
| Alak : | Kerek |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 24° |
| Luminous efficiency : | 70lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
MODENA-SS LED COB MODULE 5W 3000K 24° IP20 BLACK
Cikkszám:92MODSS0530-BL
Rendelhető 2-5 nap
12.134 Ft
MODENA-SS LED COB MODULE 5W 3000K 24° IP20 BRASS
Cikkszám:92MODSS0530-BR
Rendelhető 2-5 nap
12.134 Ft
MODENA-DR LED COB MODULE 5W 3000K 24° IP20 BLACK
Cikkszám:92MODDR0530-BL
Rendelhető 2-5 nap
12.134 Ft
MODENA-DR LED COB MODULE 5W 3000K 24° IP20 BRASS
Cikkszám:92MODDR0530-BR
Rendelhető 2-5 nap
12.134 Ft
MODENA-DR LED COB MODULE 5W 3000K 24° IP20 WHITE
Cikkszám:92MODDR0530-WH
Rendelhető 2-5 nap
12.134 Ft
MODENA-SS LED COB MODULE 5W 3000K 24° IP20 WHITE
Cikkszám:92MODSS0530-WH
Rendelhető 2-5 nap
12.134 Ft
