LED SPOTVILÁGÍTÁS SMD 15W 230V 4000K FEHÉR+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 15W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 1350lmlm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:130/D1:120/H:86 |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Garancia : | 4+1 |
| *Megjegyzés : | +INVERTERREL |
| Alak : | Kerek |
| Sugárzási szög : | 100° |
| Luminous efficiency : | 90lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED SPOTVILÁGÍTÁS SMD 15W 230V 6500K FEHÉR+SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:92FLD1565-WHE
Rendelhető 2-5 nap
28.698 Ft
EL-6453 LED DOWNLIGHT ВМ 12W 4000K 38° HONEY+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92EL64531240-WHE
Rendelhető 2-5 nap
28.801 Ft
EL-6453 LED DOWNLIGHT ВМ 12W 3000K 38° HONEY+EMERGENCY KIT
Cikkszám:92EL64531230-WHE
Rendelhető 2-5 nap
28.801 Ft
DOUBLE LED MOVABLE SPOT LIGHT 2X15W 230V 3000K BLACK
Cikkszám:92DL81F3030-BL
Rendelhető 2-5 nap
28.821 Ft
DOUBLE LED MOVABLE SPOT LIGHT 2X15W 230V 4000K BLACK
Cikkszám:92DL81F3040-BL
Rendelhető 2-5 nap
28.821 Ft
