LED VINTAGE IZZÓ SZABÁLYOZHATÓ G95-8W E27 2800-3200K
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 8W |
| Színhőmérséklet (K) : | 2800-3200 |
| Foglalat : | E27 |
| Fényáram : | 580lm |
| Átlagos élettartam : | 25000h |
| Fényforrás színe : | Meleg fehér |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:135/D:95 |
| Garancia : | 3+0 |
| *Megjegyzés : | Dimmable |
| Modell : | LED VINTAGE |
| Dimmerek : | Yes |
| Luminous efficiency : | 72lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED Connect EGLO okos fényforrás E27 A60 6W, 2200-6500K, 806 lm
Cikkszám:12574
Raktáron
-33%
