BELLA LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL 2X24W (1500mm) 4000K-4300K IP65
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 48W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000-4300 |
| Fényáram : | 2860lm |
| Átlagos élettartam : | 15000h |
| Márka : | STELLAR |
| Méretek (mm) : | L:1500 |
| Test színe : | Szürke |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED csövek T8 Stellar |
| Garancia : | 2+0 |
| Modell : | BELLA |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Luminous efficiency : | 59lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
BELLA LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL 2X24W (1500mm) 6200K-6500K IP65
Cikkszám:9BR222LEDCW
Rendelhető 2-5 nap
13.204 Ft
STELLAR BELLA LED LÁMPATEST 54W (1476mm) 6500K IP65
Cikkszám:9XBR54LEDCW
Rendelhető 2-5 nap
13.390 Ft
BELLA LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL(1500MM) 1X24W 6200K-6500K IP65
Cikkszám:9BM124LEDCW
Rendelhető 2-5 nap
13.614 Ft
BELLA LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL(1500MM) 1x24W 4000K-4300K IP65
Cikkszám:9BM124LED
Rendelhető 2-5 nap
13.614 Ft
