GRFLED0031 LEDES SÜLLYESZETT LÁMPATEST 1.5W IP65
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 1.5W |
| Színhőmérséklet (K) : | 6000-6500 |
| Fényáram : | 55/32lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:125/W:53/H:61 |
| Test színe : | Szürke |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | Alumínium/Rozsdamentes acél |
| Garancia : | 2+1 |
| Modell : | GRF |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
