LEDES KABINVILÁGÍTÁS CAB-20 LED 60SMD5050 12W 12VDC 4200K
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 12V |
| Teljesítmény : | 12W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000-4300 |
| Szín : | Szürke |
| Fényáram : | 1050lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:500/W:42/H:15 |
| Garancia : | 3+0 |
| Luminous efficiency : | 87lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Home LNL 800 irányfény, 8 db LED, kapcsolható, , 3 funkció LNL 800
Cikkszám:SOMOGYI-5999084963262
Raktáron
2.090 Ft
LED-es elemlámpa, univerzális, öntapadós GL 05
Cikkszám:SOMOGYI-5999084937768
Rendelhető 2-5 nap
1.750 Ft
