LEDES MŰANYAG TÉGLALAP ALAKÚ SPOTVILÁGÍTÁS NAGY TELJESÍTMÉNYŰ 2X6W 4000-4300K S FEHÉR
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 2X6W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 960lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:93/L1:173/D1:73/H:109 |
| Test színe : | Fehér |
| Típus : | Small downlights |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LEDES MŰANYAG TÉGLALAP ALAKÚ SPOTVILÁGÍTÁS NAGY TELJESÍTMÉNYŰ 2X6W 2700-3000K S FEHÉR
Cikkszám:92S206WW-W
Rendelhető 2-5 nap
5.790 Ft
RDLCOB LEDES MÉLYSUGÁRZÓ 10W 4000K-4300K 230V SZATÉN NIKKEL
Cikkszám:92DLC1040-SN
Rendelhető 2-5 nap
5.633 Ft
TL504 COB SÍNES LÁMPATEST 15W 220-240V 6400K 24° FEHÉR
Cikkszám:93TLR504CW-WH
Rendelhető 2-5 nap
5.557 Ft
