LEDES MŰANYAG TÉGLALAP ALAKÚ SPOTVILÁGÍTÁS PAR 16 2X5.5W 4000-4300K S FEHÉR
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 2X5.5W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 880lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:93/L1:173/D1:73/H:109 |
| Test színe : | Fehér |
| Típus : | Small downlights |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LEDES FÉM SZÖGLETES SPOTVILÁGÍTÁS NAGY TELJESÍTMÉNYŰ 6W 2700-3000K SZATÉN NIKKEL
Cikkszám:92S106WW-SN
Rendelhető 2-5 nap
3.468 Ft
LEDES FÉM SZÖGLETES SPOTVILÁGÍTÁS NAGY TELJESÍTMÉNYŰ 6W 2700-3000K KRÓM
Cikkszám:92S106WH-CH
Rendelhető 2-5 nap
3.466 Ft
SA-045/1 SPOT LÁMPATEST 1XGU5.3 NÉGYZET FEKETE/FEHÉR
Cikkszám:92045S1-BLFR
Rendelhető 2-5 nap
3.461 Ft
SA-045/1 SPOT LÁMPATEST 1XGU5.3 NÉGYZET FEHÉR/FEHÉR
Cikkszám:92045S1-WHFR
Rendelhető 2-5 nap
3.461 Ft
EL-110SQ1 SQ. RECESSED DOWNLIGHT GU10 WHITE & BLACK
Cikkszám:92EL110SQ1-WHBK
Rendelhető 2-5 nap
3.461 Ft
