LED IZZÓ G9 4W G9 230V FEHÉR
Leírás és Paraméterek
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 4W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Foglalat : | G9 |
| Fényáram : | 350lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Fényforrás színe : | Fehér |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:51/D:15 |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | LEDG9 |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 300° |
| Luminous efficiency : | 87lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
