LENA-V LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL(600MM) 2X9W 4000K FELÜLETRE SZERELHETŐ 300/600 TYPE V
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP21 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 18W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 1170lmlm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Márka : | STELLAR |
| Méretek (mm) : | L:630/W:215/H:70 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED csövek T8 Stellar |
| Garancia : | 2+0 |
| Modell : | LENA |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Luminous efficiency : | 65lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LENA-V LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL(600MM) 2X9W 4000K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ 295/595 TYPE V
Cikkszám:9LBM260LED
Rendelhető 2-5 nap
15.736 Ft
LENA-V LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL(600MM) 2X9W 6200K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ 295/595 TYPE V
Cikkszám:9LBM260LEDCW
Rendelhető 2-5 nap
15.736 Ft
LENA-V LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL(600MM) 2X9W 6200K FELÜLETRE SZERELHETŐ 300/600 TYPE V
Cikkszám:9LOM260LEDCW
Rendelhető 2-5 nap
15.736 Ft
Tükrös armatúra süllyesztett 4x18W IP20 G13 EVG
Cikkszám:FAMA--C05RES418P
Rendelhető 2-5 nap
8.565 Ft
LENA-V LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL(1200MM) 2X18W 4000K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ 1195/295 TYPE V
Cikkszám:9LBM2120LED
Rendelhető 2-5 nap
24.552 Ft
LENA-V LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL(1200MM) 2X18W 6200K FELÜLETRE SZERELHETŐ 1200/300 TYPE V
Cikkszám:9LOM2120LEDCW
Rendelhető 2-5 nap
24.552 Ft
LENA-V LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL(1200MM) 2X18W 4000K FELÜLETRE SZERELHETŐ 1200/300 TYPE V
Cikkszám:9LOM2120LED
Rendelhető 2-5 nap
24.552 Ft
LENA-V LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL(600MM) 4X9W 4000K FELÜLETRE SZERELHETŐ 600/600 TYPE V
Cikkszám:9LOM460LED
Rendelhető 2-5 nap
25.743 Ft
