LENA-V LED 600mm 4X9W 4000K FELÜLETRE SZERELHETŐ 630X630mm +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP21 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 36W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 2340lmlm |
| Átlagos élettartam : | 15000h |
| Márka : | STELLAR |
| Méretek (mm) : | L:630/W:630/H:70 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED csövek T8 Stellar |
| Garancia : | 2+0 |
| *Megjegyzés : | +INVERTERREL |
| Modell : | LENA |
| Alak : | Szögletes |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Luminous efficiency : | 65lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LENA-V LED 600mm 4X9W 4000K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ 595X595mm +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:9LBM460LEDWE
Rendelhető 2-5 nap
51.518 Ft
LENA-V LED 600mm 4X9W 6400K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ 595X595mm +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:9LBM460LEDCWE
Rendelhető 2-5 nap
51.518 Ft
LENA-V LED 600mm 2X9W 6400K FELÜLETRE SZERELHETŐ 630X330mm +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:9LOM260LEDCWE
Rendelhető 2-5 nap
41.511 Ft
LENA-V LED 600MM 2X9W 4000K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ 595X295mm +SÜRGŐSSÉGI KÉSZLETTEL
Cikkszám:9LBM260LEDWE
Rendelhető 2-5 nap
41.511 Ft
LENA-V LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL(600MM) 4X9W 4000K FELÜLETRE SZERELHETŐ 600/600 TYPE V
Cikkszám:9LOM460LED
Rendelhető 2-5 nap
25.743 Ft
LENA-V LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL(600MM) 4X9W 6200K FELÜLETRE SZERELHETŐ 600/600 TYPE V
Cikkszám:9LOM460LEDCW
Rendelhető 2-5 nap
25.743 Ft
LENA-V LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL(600MM) 4X9W 4000K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ 595/595 TYPE V
Cikkszám:9LBM460LED
Rendelhető 2-5 nap
25.743 Ft
LENA-V LÁMPATEST LED FÉNYCSŐVEL(600MM) 4X9W 6200K SÜLLYESZTETT SZERELÉSŰ 595/595 TYPE V
Cikkszám:9LBM460LEDCW
Rendelhető 2-5 nap
25.743 Ft
