LORENZA 270 LED FALI LÁMPA 10.5W CCT IP55 FEKETE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP55 |
| Teljesítmény : | 10.5W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000/4000/6500 |
| Foglalat : | R7s |
| Fényáram : | 1100lm |
| Méretek (mm) : | L:260/H:150/W:45 |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED IZZÓ |
| Fényforrások száma : | 1 |
| Az anyag típusa : | Resin |
| Garancia : | 3+2 |
| Luminous efficiency : | 104lm/W |
| Fényforrás típusa | Beépített ledes |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LORENZA 270 LED FALI LÁMPA 10.5W CCT IP55 SZÜRKE
Cikkszám:95LORENZA270-GR
Rendelhető 2-5 nap
24.096 Ft
E27 LED IP44 Smoke mozgásérzékelős fali lámpa fekete
Cikkszám:XD-QA132S
Rendelhető 2-5 nap
24.080 Ft
GRF330-2 LED FACADE FIXTURE 2Х10W 3000K IP65 BLACK
Cikkszám:96GRF330WW-2BL
Rendelhető 2-5 nap
24.632 Ft
GRF330-2 LED FACADE FIXTURE 2Х10W 4000K IP65 BLACK
Cikkszám:96GRF330-2BL
Rendelhető 2-5 nap
24.632 Ft
LED fali világítás 20W 4000K 1470lm IP65 243x243x73mm grafit
Cikkszám:FAMA-5900280936851-C25EL1P020GR4K
Rendelhető 2-5 nap
23.049 Ft
