MALIA LED FALI LÁMPA 1X12W 4200K FEHÉR
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP20 |
| Teljesítmény : | 12W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4200 |
| Fényáram : | 660lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:120/W:130 |
| Fényforrások száma : | 1 |
| Garancia : | 3+2 |
| Luminous efficiency : | 55lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
