DONUT LED MENNYEZET LÁMPA 32W 4000K D385
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP20 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 32W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4000 |
| Fényáram : | 2000lm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Fényforrás színe : | Fehér |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | D:385/H:95 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | Fém/MS |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | DONUT |
| Alak : | Kerek |
| Szerelési módszer : | Felületre Szerelt |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 120° |
| Luminous efficiency : | 62lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED lámpa fehér 18W IP54 1750lm
Cikkszám:FAMA-5900280968395-C45KAN218WHR4K
Rendelhető 2-5 nap
5.237 Ft
LED armatúra fehér 18W IP54 1750lm
Cikkszám:FAMA-5900280968456-C45KAN218BLR4K
Rendelhető 2-5 nap
5.237 Ft
STELLAR AMY LED MENNYEZET LÁMPA SZÖGLETES 12W 4000K
Cikkszám:95AMYLEDS12-W
Rendelhető 2-5 nap
5.768 Ft
LED-es mennyezeti lámpa 20W 4000K 1550lm IP20 gyémánt
Cikkszám:FAMA--C37PLB270D204
Raktáron
4.602 Ft
