Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges áram : | 100A |
| Méret : | 555x257x110 mm |
| Márka : | ELMARK |
| Vastagság : | 1.2 mm |
| Modulok száma : | 22 |
| A sorok száma : | 1 |
| Az anyag típusa : | Acél |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | SIGMA |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
AcQUA 12 mod. falon kivüli szekrény teli ajtóval, IP65
Cikkszám:FAMA-8429760211006-3912
Raktáron
12.746 Ft
AcQUA 8 mod. falon kivüli szekrény átl. ajtóval, IP65
Cikkszám:FAMA-8429760210993-3908T
Raktáron
11.873 Ft
MŰANYAG FALON KÍVŰLI ELOSZTÓDOBOZ 24 MODULOS - KÉK AJTÓS
Cikkszám:60242
Rendelhető 2-5 nap
13.032 Ft
MŰANYAG ELOSZTÓ DOBOZ 36 (3X12) MODULOS - FALBA ÉPÍTHETŐ
Cikkszám:60366
Rendelhető 2-5 nap
11.620 Ft
MŰANYAG ELOSZTÓDOBOZ 24 MODULOS – SÜLLYESZTETT, KÉK FEDÉLLEL
Cikkszám:60243
Rendelhető 2-5 nap
13.518 Ft
Kiselosztó falonkívüli 2/24 átlátszó ajtóval IP30 PE/N sínnel
Cikkszám:STI617
Rendelhető 2-5 nap
11.220 Ft
