TÖBBFUNKCIÓS ALJZAT 16A 2XUSB ÜVEG KERETTEL, FEKETE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP20 |
| Névleges áram : | 13A |
| Méret : | 86x86x24mm |
| Teljesítmény : | 2860W |
| Szín : | Black |
| Márka : | Elmark |
| Bemeneti feszültség : | 220-240V AC |
| Típus : | Multi-Funct. Socket + 2XUSB |
| Garancia : | 3+0 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Német típusú konnektor 16A 2xUSB üvegkerettel, fekete
Cikkszám:195018CC-BL
Rendelhető 2-5 nap
6.118 Ft
