NAPELEMES FALI LED LÁMPA 0.3W IP44
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Teljesítmény : | 0.3W |
| Fényáram : | 10lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:145/W:145/H:55 |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Akkumulátor : | Ni-Mh/ 900mAh 2V |
| Az akkumulátor kapacitása : | 8h |
| Az anyag típusa : | Plastic |
| Garancia : | 2+0 |
| Szerelési módszer : | Falra szerelés |
| Dimmerek : | No |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED napelemes lámpa, vékony, 54 LED-es PIR érzékelős távirányítóval
Cikkszám:V9252
Raktáron
4.480 Ft
HOME MX653 napelemes falilámpa, 1 db melegfehér SMD LED, beépített akkumulátor, időjárásálló kivitel MX653
Cikkszám:SOMOGYI-5999084972608
Raktáron
4.490 Ft
Home SWF02 napelemes kerti szökőkút, hat szórófej, 40cm vízoszlop, IPX8, automatikus, elem nélküli működés SWF02
Cikkszám:SOMOGYI-5999084970093
Rendelhető 2-5 nap
4.590 Ft
