NAPELEMES JÁRDA VILÁGÍTÓ LÁMPA 0.24W IP44
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP44 |
| Teljesítmény : | 0.24W |
| Fényáram : | 6lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:69/W:26/H:100 |
| Test színe : | Szürke |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Akkumulátor : | Ni-Mh/ 600mAh |
| Az akkumulátor kapacitása : | 8h |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 2+0 |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED napelemes lámpa, vékony, 210 LED-es PIR érzékelős távirányítóval
Cikkszám:V9271
Raktáron
6.720 Ft
Home MX649S napelemes kerti lámpa, süni villanykörtével, 1 db melegfehér filament LED, 300 mAh akkumulátor, 899 g, műgyanta MX649S
Cikkszám:SOMOGYI-5999084969936
Rendelhető 2-5 nap
6.290 Ft
