NEIL LED MENNYEZETI LÁMPA 14W 4200K D240 FEHÉR
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP20 |
| Teljesítmény : | 14W |
| Színhőmérséklet (K) : | 4200 |
| Fényáram : | 770lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:240/H:60 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Az anyag típusa : | Alumínium/Akril |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | NEIL |
| Luminous efficiency : | 55lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
EL-18SCCTBL SQ. LED CEILING LAMP 18W CCT 300MM,BL
Cikkszám:95EL18SCCTBL-BL
Rendelhető 2-5 nap
10.197 Ft
EL-18SCCTBL SQ. LED CEILING LAMP 18W CCT 300MM,WH
Cikkszám:95EL18SCCTBL-WH
Rendelhető 2-5 nap
10.197 Ft
LED IP44 mennyezeti lámpa Jazzy 4000K, 36W, 2880lm, 380mm, kerek forma, opál búra,
Cikkszám:DEL1749
Rendelhető 2-5 nap
10.515 Ft
LED lámpa fehér 18W IP54 1750lm mozgásérzékelős
Cikkszám:FAMA-5900280968425-C45KAN218WHR4KMS
Rendelhető 2-5 nap
9.778 Ft
LED mennyezeti lámpa, átmérő 37 cm, 32 W, 3360 lm, lapos, szabályozható fényerejű, 3 szín, 3000 K/4000 K/6500 K, IP44
Cikkszám:AM4561
Raktáron
9.375 Ft
