NEON FLEX OLDALIRÁNYBA HAJLÍTHATÓ 24V PIROS 10 MÉTER
Leírás és Paraméterek
| Szerelhetőség | Ragasztható |
| LED technológia | Igen |
| LED típus | SMD LED CHIP |
| Élettartam | 20.000 Óra |
| Teljesítmény | 80W - 10 méter / 8W - 1 méter |
| Bemeneti feszültség | DC:24V |
| Fény színe | Piros |
| Szín hőfok | Piros |
| Fényerő | 3200 lumen - 10 méter / 320 lumen - 1 méter |
| IP kategória | IP65 |
| Szín visszaadási index (CRI) | >80 |
| Sugárzási szög | 160° |
| Anyag | Szilikon |
| Fényerőszabályozható | Igen |
| Indulási idő 100%-on | Azonnal felkapcsol |
| Üzemi körülmények | -20° + 60° |
| Méret | 10000 x 9 x 16.5 mm - 10 méter / |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED szalag neon flex RGB szett távirányítóval tápegységgel 5m IP65,12V DC 4,8W/m 300lm/m 120LED/m SMD2835
Cikkszám:DEL1637
Raktáron
11.950 Ft
LED szalag neon flex jég kék, 5m, IP65,12V DC, 6W/fm, 300lm/m, 120LED/m, SMD2835
Cikkszám:DEL1646
Raktáron
6.600 Ft
LED szalag neon flex lila, 5m, IP65,12V DC, 6W/fm, 300lm/m, 120LED/m, SMD2835
Cikkszám:DEL1644
Raktáron
6.600 Ft
LED szalag neon flex piros, 5m, IP65,12V DC, 6W/fm, 300lm/m, 120LED/m, SMD2835
Cikkszám:DEL1642
Raktáron
6.600 Ft
LED szalag neon flex zöld, 5m, IP65,12V DC, 6W/fm, 300lm/m, 120LED/m, SMD2835,
Cikkszám:DEL1641
Rendelhető 2-5 nap
6.600 Ft
