OMEGA100 LED FLOODLIGHT 100W 5500K IP65
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 100W |
| Színhőmérséklet (K) : | 5500 |
| Fényáram : | 11000lm |
| Átlagos élettartam : | 20000h |
| Márka : | Elmark |
| Méretek (mm) : | L: 285/H: 226 |
| Test színe : | Black |
| Az anyag típusa : | Aluminum + Glass |
| Garancia : | 3+2 |
| Luminous efficiency : | 110lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED REFLEKTOR STELLAR HELIOS100 100W 4000K FEHÉR
Cikkszám:98HELIOS100-WH
Rendelhető 2-5 nap
10.816 Ft
