OMEGA30 LED FLOODLIGHT WITH SENSOR 30W 5500K IP65
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 30W |
| Színhőmérséklet (K) : | 5500 |
| Fényáram : | 3300lm |
| Átlagos élettartam : | 20000h |
| Márka : | Elmark |
| Méretek (mm) : | L: 153/H: 174 |
| Test színe : | Black |
| Az anyag típusa : | Aluminum + Glass |
| Garancia : | 3+2 |
| Luminous efficiency : | 110lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
LED fényvető LFX 30W 4000K 2700LM IP65 PIR mozgásérzékelővel FEHÉR
Cikkszám:FAMA-5900280978400-C65LFX030WH4KPIR
Rendelhető 2-5 nap
10.825 Ft
VEGA30 SLIM 30W LEDES FÉNYVETŐ WITH SENSOR 3000K WHITE
Cikkszám:98VEGA30SWW-WH
Rendelhető 2-5 nap
7.838 Ft
SZENZOROS LED REFLEKTOR VEGA30 SLIM SMD 30W FEHÉR
Cikkszám:98VEGA30SENSLIM-WH
Rendelhető 2-5 nap
7.838 Ft
