PICASSO LED KÉPVILÁGÍTÓ 12W 4000K ANTIK SÁRGARÉZ L675MM
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP20 |
| Teljesítmény : | 12W |
| Fényáram : | 960lm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:675/W:70/H:190 |
| Test színe : | Antik sárgaréz |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Az anyag típusa : | Fém |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | PICASSO |
| Sugárzási szög : | 30° |
| Luminous efficiency : | 80lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
PICASSO LED KÉPVILÁGÍTÓ 8W 4000K ANTIK SÁRGARÉZ L495MM
Cikkszám:955PICASSO8-AB
Rendelhető 2-5 nap
27.070 Ft
PICASSO LED KÉPVILÁGÍTÓ 12W 4000K SZATÉN NIKKEL L675MM
Cikkszám:955PICASSO12-SN
Rendelhető 2-5 nap
26.781 Ft
