PRAGUE SMD LED UTCAI MEGVILÁGÍTÓ 200W 3000K IP65 MAGAS HATÁSFOK
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 200W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000 |
| Átlagos élettartam : | 35000h |
| Fényforrás színe : | Meleg fehér |
| Méretek (mm) : | 660*265*89mm |
| Test színe : | Szürke |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | Alumínium/PC |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | PRAGUE |
| Luminous efficiency : | 120lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
PRAGUE SMD LED UTCAI MEGVILÁGÍTÓ 200W 4000K IP65 MAGAS HATÁSFOK
Cikkszám:98PRAGUE200-W
Rendelhető 2-5 nap
53.151 Ft
PRAGUE SMD LED UTCAI MEGVILÁGÍTÓ 200W 5500K IP65
Cikkszám:98PRAGUE200SMD
Rendelhető 2-5 nap
53.151 Ft
LED SOLAR, parkvilágító, SOLUM, 20W, 2200LM, 4000K, IP65, fekete
Cikkszám:FAMA--C83SOM020BL4K
Rendelhető 2-5 nap
51.868 Ft
AURORA LED STREET LIGHT 200W 5500K IP65 WITH SEN.
Cikkszám:98AURORA200SCW
Rendelhető 2-5 nap
55.376 Ft
MADRID SMD LED UTCAI MEGVILÁGÍTÓ 200W 5000-5500K IP65
Cikkszám:98MADRID200SMD
Rendelhető 2-5 nap
50.621 Ft
