PRAGUE SMD LED UTCAI MEGVILÁGÍTÓ 250W 3000K IP65 MAGAS HATÁSFOK
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP65 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 250W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000 |
| Átlagos élettartam : | 35000h |
| Fényforrás színe : | Meleg fehér |
| Méretek (mm) : | 660*265*89mm |
| Test színe : | Szürke |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED SMD |
| Az anyag típusa : | Alumínium/PC |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | PRAGUE |
| Luminous efficiency : | 120lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
PRAGUE SMD LED UTCAI MEGVILÁGÍTÓ 250W 5500K IP65
Cikkszám:98PRAGUE250SMD
Rendelhető 2-5 nap
88.585 Ft
PRAGUE SMD LED UTCAI MEGVILÁGÍTÓ 250W 4000K IP65 MAGAS HATÁSFOK
Cikkszám:98PRAGUE250-W
Rendelhető 2-5 nap
88.585 Ft
