süllyesztett LINEÁRIS LÁMPA EL-05 20W 3000K, WHITE & BLACK
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 20W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000 |
| Fényáram : | 1200lmlm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:414/W:45/H:35 |
| Test színe : | Fekete/Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Típus : | LINEAR |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | EL-05 |
| Szerelési módszer : | Beépített szerelés |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 38° |
| Luminous efficiency : | 60lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
süllyesztett LINEÁRIS LÁMPA -05 20W 4000K, WHITE & BLACK
Cikkszám:92EL052040-WHBK
Rendelhető 2-5 nap
14.421 Ft
LED SPOTVILÁGÍTÁS 12W 230V 4000К D150mm+INVERTERREL
Cikkszám:92DL1240-WHE
Rendelhető 2-5 nap
14.716 Ft
LED DOWN LIGHT 18W, 4000K, 60° DEEP ROUND DIMMABLE
Cikkszám:92M6215W606020
Rendelhető 2-5 nap
14.802 Ft
LED DOWN LIGHT 18W, 4000K, 36° DEEP ROUND DIMMABLE
Cikkszám:92M6215W366020
Rendelhető 2-5 nap
14.802 Ft
