ROSA LED WALL LAMP 3W 3000K + 1XE27, FRENCH GOLD
Leírás és Paraméterek
| Teljesítmény : | 3W |
| Színhőmérséklet (K) : | 3000 |
| Foglalat : | E27 |
| Fényáram : | 234lm |
| Méretek (mm) : | 250x440mm |
| Test színe : | Franch Gold |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED |
| Fényforrások száma : | 1 |
| Garancia : | 3+0 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
