SIHF 1x1,5 mm2 Kék hőálló szigetelésű szilikon vezeték sodrott rézvezetővel
Leírás és Paraméterek
| Külső hőmérséklet | -60-180 |
| Érszín: | Kék |
| Külső átmérő: | 2,8 mm |
| Névleges feszültség: | 300/500 V |
| Névleges keresztmetszet: | 1,5 mm2 |
| Súly: | 20 g |
| Szabvány: | MSZ 144-13, VDE 0282-3 |
| Tömeg: | 20,3 kg/km |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
Szilikon vezeték 1x 1,5 SIF fekete 300/500V sodrott rézvezetővel
Cikkszám:VEZ2800029
Raktáron
180 Ft
