SKY TL2044 SÍNES LÁMPATEST 6.5W 2700K 2LINES FEKETE
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 6.5W |
| Színhőmérséklet (K) : | 2700 |
| Foglalat : | GU10 |
| Fényáram : | 585lmlm |
| Átlagos élettartam : | 30000h |
| Méretek (mm) : | D:56/H:86 |
| Test színe : | Fekete |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED GU10 |
| Típus : | 2 lines |
| Az anyag típusa : | Fém |
| Garancia : | 3+2 |
| Modell : | SKY TL |
| Szerelési módszer : | On track rail- 2 lines |
| Sugárzási szög : | 135° |
| Luminous efficiency : | 90lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
SKY TL2044 SÍNES LÁMPATEST 6.5W 6400K 2LINES FEKETE
Cikkszám:93TL2044CW-BL
Rendelhető 2-5 nap
5.832 Ft
SKY TL2044 SÍNES LÁMPATEST 6.5W 6400K 2LINES FEHÉR
Cikkszám:93TL2044CW-WH
Rendelhető 2-5 nap
5.832 Ft
SKY TL2044 SÍNES LÁMPATEST 6.5W 4000K 2LINES FEKETE
Cikkszám:93TL2044W-BL
Rendelhető 2-5 nap
5.832 Ft
SKY TL2044 SÍNES LÁMPATEST 6.5W 4000K 2LINES FEHÉR
Cikkszám:93TL2044W-WH
Rendelhető 2-5 nap
5.832 Ft
SKY TL2044 SÍNES LÁMPATEST 6.5W 2700K 2LINES FEHÉR
Cikkszám:93TL2044WW-WH
Rendelhető 2-5 nap
5.832 Ft
TL5 SÍNRE SZERELHETŐ ÜRES LÁMPATEST GU10 D57XH147mm FEHÉR
Cikkszám:93TL5
Rendelhető 2-5 nap
5.768 Ft
