SKY TL809 LED SÍNES LÁMPATEST 15W 6400K 4-LINES FEHÉR
Leírás és Paraméterek
| Irányítószám : | IP40 |
| Névleges feszültség : | 230V |
| Teljesítmény : | 15W |
| Színhőmérséklet (K) : | 6400 |
| Fényáram : | 1275lmlm |
| Márka : | ELMARK |
| Méretek (mm) : | L:130/D:95/H:180 |
| Test színe : | Fehér |
| Tartalmazza a fényforrást : | LED COB |
| Típus : | 4 lines |
| Az anyag típusa : | Alumínium |
| Garancia : | 3+0 |
| Modell : | SKY TL80x |
| Szerelési módszer : | On track rail- 4 lines |
| Dimmerek : | No |
| Sugárzási szög : | 90° |
| Luminous efficiency : | 85lm/W |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!
Hasonló termékek
SKY TL809 LED SÍNES LÁMPATEST 15W 4000K 4-LINES FEHÉR
Cikkszám:94SKY1540
Rendelhető 2-5 nap
14.505 Ft
SKY TL809 LED SÍNES LÁMPATEST 15W 2700K 4-LINES FEHÉR
Cikkszám:94SKY1527
Rendelhető 2-5 nap
14.505 Ft
SKY TL808 LED SÍNES LÁMPATEST 15W 2700K 4-LINES FEHÉR
Cikkszám:94SKY3527
Rendelhető 2-5 nap
13.736 Ft
